| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 mm |
| Torch Type | TIG |
| TIG Type | WP |
| Suitable for Torches | WP24, WP24W |
| Material | PTFE |
| Colour | White |
| Set Size | Single Piece Set/Item |
53N66 Gas Lens Insulator
For TIG Welding Torches
53N66 Gas Lens Insulator
For TIG Welding Torches
£0.00
For More Info Please Call Sales:
UK & Éire Sales:
Rest of the World ( Export ) Sales:
Please Call Sales To Place An Order:
Share Product Via:
Facebook
Threads
WhatsApp
X
LinkedIn
Email
Print
Featured Products:
Related products
-
PRO3MS Switch
3 Button Momentary
-
Nylon Zipper Covers
From 10ft-25ft
-
Stubby Gas Saver Kit
TIG Torches (PRO/ECO/WP) 17, 18 & 26
-
PROBK Blank
Blanking Canopy




